CoffeeAcademy.lv – mūsu veikals

Ja esi itāļu dzīves stila piekritējs un labas kafijas cienītājs, zini, ka mūsu kafijas veikala mēs piedāvājam tādu kafiju, no kuras paši nespējam atteikties.

CoffeeAcademy.lv piedāvā kvalitatīvas kafijas un brūvrīku piegādi, kā arī apmācības. Mūsu piedāvājumu raksturo cieņa pret uzticamiem kafijas grauzdētājiem un kafijas pagatavošanas kultūru.

Tāpēc sortimentā ir galvenokārt Itālijā grauzdētas kafijas pupiņas un malta kafija no labākajiem kafijas audzēšanas reģioniem, kā arī dažādi brūvrīki (tajā skaitā iekārtas) kafijas bāram gan mājās, gan restorānā.

Papildus pieejamas apmācības brūvrīku prasmīgākai lietošanai, tāpat profesionālo prasmju izkopšanai. Turpmāk Tu pats vari būt barista.

Izvēlies savai gaumei un vajadzībām atbilstošu kafiju un brūvrīkus internetvietnē, bet neskaidrību gadījumā uzdod savu jautājumu info@coffeeacademy.lv, vai nāc ciemos un apskati visu klātienē Vaļņu ielā 26, 2.stāvā.

Ja Tev patīk mūsu saturs, novērtē un pastāsti par to arī citiem – spied: Like, Shere, un atceries sekot mums sociālajās platformās: Facebook vai Instagram.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *