DOMOBAR JUNIOR

IZSMALCINĀTĪBA UN DAUDZPUSĪGUMS

Vidējās klases Domobar iekārta ir ideāli piemērota, ja vēlaties iegūt optimālo noslogojuma līdzsvaru starp kafijas pagatavošanuun piena putošanu.

MĀJAS BARISTA

VBM Domobar espresso iekārta ir radīta, lai apmierinātu pat visprasīgākās vēlmes. Domobar modeļu iekārtas mašīnas ir aprīkotas ar līdzīgu tehnoloģiju kā profesionālās espresso mašīnas, piemēram, ar E61 brūvēšanas grupas galvu. Pateicoties iekārtas kompaktajam izmēram, Jums ir lieliska iespēja pagatavot perfektu itāļu Espresso un kapučino mājas apstākļos.

TEHNOLOĢIJA

HX (termocirkulācijas) tehnoloģija Domobar iekārta uzbūvēta pēc HX (termocirkulācijas) tehnoloģijas principa, kas ir uzskatāma par visefektīvāko ūdens termo stabilitātes uzturēšanas sistēmu starp pārējām kafijas iekārtu ražošanas nozarēm.

HX sistēma nodrošina optimālo temperatūru kafijasekārtā un kombinācijā ar E61 darba grupu rada izcilu mehānisko iepriekšējo kafijas saslapināšanas iespēju.

Tā rezultātā Jūs iegūstat lieliski pagatavotu kafiju savā krūzītē.

1 SPĒCĪGS TVAIKS UN IZCILA EKSTRAKCIJAS TEMPERATŪRA

Rezultātā tiek iegūta nevainojama tvaika plūsma piena putošanai un espresso pagatavošanai.

2 EKO REŽIMS ECO

Režīms samazinās iekārtas temperatūru gaidīšanas režīmā un ļaus ievērojami ietaupīt elektrības patēriņu.

3 OLED DISPLEJS (TIKAI DIGITĀLAJĀ VERSIJĀ)

Visu iestatījumu regulēšana vienā interfeisā.

4 DENS TVERTNES LIMENA SENSORS

Līmeņa sensors uzrauga ūdens līmeni tvertn Gaismas diode parāda, kad ir laiks piepildīt dens.

5 IEKARTU ERGONOMISKUMS

Ergonomiski izvietoti tvaika un ūdnes padeves mehānismi uzlabo darbības precizitāti, tā piešķirot iekārtai īpašu dizainu un raksturu.

6 PĀRPILDES INDIKATORS ŪDENS SAVĀKŠANAS PALPĀTĒ

Pludiņš, kas atrodas ūdens savākšaans paplātē, brīdinās par maksimālā ūdens līmeņa sasniegšanu.

7 PILIENU SAVĀKŠANAS PAPLĀTE

Ražota no izturīga sintētiskā materiāla. Šis materiāls padara paplāti vieglu un ērti lietojamu. Paplāte ir izturīga pret triecieniem. Īpašā aptrāde pret skrāpējumiem ļauj to mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

8 PIELĀGOJAMI SĀNU PANEĻI

Personalizējiet savu Domobar iekārtu un izvēlieties sev tīkamāko dizainu no mūsu krāsu gammas. Tas ļaus jums radīt savu individuālo dizainu atbilstošu jūsu dzīvesvietai. Sānu paneļi ir piestiprināti ar magnētiem, lai tos būtu viegli nomainīt.