VAI TU ZINĀJI, KA “TEHNISKAI SERVISS” NAV VIENKĀRŠI SERVISS, BET TĀ IR ARĪ ATTIEKSME?!

Mēs piedāvājam labāko servisu, mēs esam pārliecināti, ka kvalitāte ir komplekss process apvienojumā ar pozitīvu attieksmi pret darbu.

Ja Jūs esat labas kafijas cienītajs vai kafijas entuziasts, tad vislabāko risinājumu Jūs droši atradīsiet sadarbojoties ar CoffeeAcademy.lv

ĻAUJIET MUMS PALĪDZĒT JUMS SASNIEGT AUGSTĀKOS REZULTĀTUS KAFIJAS JOMĀ

MĒS ATBALSTĀM

Kvalitatīvi un ātri pagatavojamu Coffee Shop līmeņa kafiju. Lai vienmēr piedāvātu augstas kvalitātes, pareizi pagatavotu dzērienu, svarīgas ne tikai, darbinieku prasmes, bet arī rūpes par kafijas iekārtu darbību.

APMĀCĪBA UN KONSULTĀCIJA

Klientu un darbinieku regulāra apmācība ir būtiska un neatņemama daļa, lai sasniegtu vis augstākās kvalitātes virsotni produkta un pakalpojuma piedāvājumā.

IEKĀRTAS

Katrs mūsu kafijas iekārtas komplekts tiek piedāvāts ar vienu vienīgu mērķi, lai Jūsu kafijas pagatavošanas process būtu un viegls un aizraujošs, un gandarītu jūsu klientus ar satriecoši gardu kafijas tasīti. Mūsu iekārtas piešķirs Jūsu restorānam, kafetērijai vai kafijas namiņam eleganci un kļūs par gaumīgu pašu svarīgāko interjera sastāvdaļu

BRENDINGS UN KOMUNIKĀCIJA

Dizaina komunikācijas valoda ir neatņemama sastāvdaļa mārketinga standartos, kas veido ar klientiem savu īpašo valodu. Sākot ar arejām / iekšejām izkārtnēm līdz īpašo piedāvājumu izstrādei, reklāmas materiāliem un parējiem rīkiem jaunu klientu iegūšanai un viņu lojalitātes nostiprināšanai, saglabāšanai.

JA VĒLATIES SAŅEMT VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Aizpildiet formy un mēs sazināsimies ar Jums 24 stundu laika

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.