Barista aiz bārā letes

Barista aiz bārā letes –  karstās kaislības režisors, scenārists un aktieris vienā personā – kā itāļi raksturo vienu no viņu dzīves pamatiem, proti, visiecienītāko kafiju un tās gatavotāju. Barista, kā daļa ar kafiju saistīto vērtību, pēc būtības ir cēlies Itālijā un tīri valodnieciski nozīmē „bārmenis” vai „bārmene” pie espresso gatavošanas automāta, savukārt tīri profesionāli tas šajā zemē ir amats, kas cītīgi jāmācās, kas prasa talantu un mīlestību ne tikai pret kafiju un pret savu darbu, bet arī pret cilvēkiem un pasauli.

Starp citu, augsta līmeņa baristam jāprot atšķirt vairāk nekā 800 dažādas kafijas aromātu nianses, jo galu galā viņš kafijas pasaulē ir tas pats, kas someljē vīna pasaulē, un tā, kā zināms, ir pārbagāta ar garšām, smaržām un krāsām.

CoffeeAcademy.lv ir vieta, kur Jūs varat uzzināt visu par kafiju un tās pagatavošanas veidiem. Mēs piedāvājam interesantu programmu, kas palīdzēs kvalitatīvi uzlabot savas iemaņas kafijas pagatavošanā, kā arī gūt profesionālas zināšanas par to, kā profesionāļiem, tā arī visiem kafijas mīļotājiem.

Ja Tev patīk mūsu saturs, novērtē un pastāsti par to arī citiem – spied: Like, Shere, un atceries sekot mums sociālajās platformās: Facebook vai Instagram.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *