ŠAJĀ PASAULĒ IR TIK DAUDZ KAFIJAS, BET, KAS IR TAS, KAS PADARA CoffeeAcademy.lv PAR ĪPAŠIEM?

Būtu viegli teikt, tāpēc, ka mēs piedāvājam labāko kafiju, bet patiesība ir tāda, ka kvalitāte ir komplekss process, un ir vairāki faktori, kas veicina izcilu gala rezultātu.

KAFIJA

Gaišāka. Piesātinātāka. Bagātāka. Lieliska kafija sākas ar aizrautību, labākajām pupiņām un lepnumu. Mēs atrodam vislabākās 100% Arabikas pupiņas no valstīm, kas aptver visas kafijas reģionu joslas. Mūsu “Roastmasters” no tās izveido unikālu garšu, rūpīgi grauzdējot: viena reizi – viena porcija, tādējādi vienmēr iegūstot svaigu kafiju visām pagatavošanas metodēm (moka, espresso, kapsulas, filtra uc). Tieši tāpēc mēs esam gandarīti ar to, ka spējam nodrošināt savus klientus, vai tie būtu restorāni / kafejnīcas vai kafijas gardēži ar augsto kafijas kvalitāti – Itāļu kafija dzīves baudītājiem, vienmēr steidzīgajiem un mazliet sapņotājiem.

PROCESS

Lai iegūtu labu kafiju, ir būtiski svarīgi ievērot pareizo tehnoloģisko procesu, lai sasniegtu kafijas kvalitātes virsotni gatovojo- Espresso, Moka, vai filtru kafiju. Proporcijas, temperatūras ievērošana, spēja kalibrēt dzirnavas un regulēt spiedienu kafijas automātam, tie visi ir faktori, kam ir būtiska ietekme uz gala produktu. Šī iemesla dēļ, mēs esam gatavi piedāvāt apmācību un specializāciju tiem, kuri izlemj, ar mums, uzsākt sadarbību.

IEPAKOJUMS

Iepakojumam ir svarīga loma. Mūsu kafijas iepakojumi ir īpaši izstrādāti, lai saglabātu roku darbu tradīcijas kafijas sagatavošanas procesā un uzturētu organoleptiskās kafijas īpašības. Etiķetes ir izstrādātas, lai nodrošinātu visu nepieciešamo informāciju, lai klientam būtu iespēja izvēlēties pareizo kafiju savai gaumei; mūsu iepakojums ir izgatavots no materiāla, kas ļauj kafijai elpot bez oksidēšanas, saglabājot svaigumu un aromātu.

SAZINĀTIES AR MUMS

Mums ir dažādi risinājumi katram klientam: mazumtirgotājiem, kafejnīcām, restorāniem, kā arī sniedzam Baristas apmācību. Mēs vienmēr esam gatavi atbalstīt Jūs, lai nodrošinātu Jūsu uzņēmumu ar visaugstākajiem kafijas pagatavošanas standartiem.

Aizpildiet kontaktformu šeit un mēs sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Šeit Jūs varat apskatīt mūsu produktus internetveikalā CoffeeShop