CoffeeAcademy.lv stāsts

Kaislība, meistarība, radošums, pētniecība: tās ir CoffeeAcademy.lv vērtības kopš tās dibināšanas.

CoffeeAcademy.lv ir dzimusi kā amatniecības darbnīca ar īpašu uzmanību kafijas kultūras kultivēšanai.

Par mani

Mani sauc Ēvalds un jau 13 gadus kafija mani ved aizraujošā garšas ceļojumā.

2017. gadā es izveidoju savu zīmolu CofeeAcademy.lv, kas tagad veido un nosaka visu manas dzīves ritmu.

Kā viss sākās…

Viss sākās 2014 gadā pēc manas pirmās piedalīšanās Starptautiskajās Baristu sacensībās Lietuvā. Pēc tam sekoja divi Latvijas Starptautiskie čempionāti un piedalīšanās dažādās lokālās sacensībās.

Pirms sava zīmola CofeeAcademy.lv izveidošanas mana profesionālā ikdiena pagāja strādājot kafijas uzņēmumā par pārdošanas aģentu, vienlaicīgi vadot savas apmācības klientiem kafijas pagatavošanā. Ar laiku iepazinos ar aktīviem un uzņēmīgiem bārmeņiem un kafijas speciālistiem, kuri piedāvāja pievienoties viņu komandai, lai apmācītu tos, kuri vēlas apgūt baristas profesiju. Tas, savukārt, likumsakarīgi aizveda mani pie sava zīmola izveidošanas. Tā radās mana kafijas akadēmija jeb CoffeeAcademy.lv

Man patīk stāstīt par kafiju, par tās daudzveidību un pagatvošanu. Labprāt dalos savā kaislībā un zināšanās ar saviem viesiem, klientiem.

Teicamu rezultātu nodrošina meistarība katrā detaļā. Līdz ar to dabiski nonācu līdz tam, ka atbilstoši katra vajadzībām saviem klientiem (B2B) varu piedāvāt pilna servisa pakalpojumu.

Mūsu piedāvājumu raksturo cieņa pret uzticamiem kafijas grauzdētājiem un kafijas pagatavošanas kultūru. Sortimentā ir galvenokārt (bet ne tikai) Itālijā grauzdētas kafijas pupiņas un malta kafija no labākajiem kafijas audzēšanas reģioniem un profesionāli brūvrīki (tajā skaitā iekārtas) kafijas bāram – vai tas būtu mājās vai restorānā.

Un likumsakarīgi tas, ar ko nodarbojos, atspoguļojias zīmolā CoffeeAcademy.lv Tas ir kas vairāk kā tikai kofeīns, – tā ir garšas un viesmīlības kultūra.

CoffeeAcademy.lv turpina iepriecināt ikvienu ar gardu kafiju un interesantiem stāstiem. CoffeeAcademy.lv – ceļojums kafijas pasaulē!